РЕЗУЛЬТАТИ Х-ГО МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 19.11.2019 14:39

На виконання спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Литвинецької сільської ради від 15.10.2019 № 34-О/144 «Про проведення Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019/2020 навчальному році», з метою піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в учнівської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря у закладах загальної середньої освіти Канівщини був проведений І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс).

18 - 21 жовтня 2019 були  проведені урочистості з нагоди початку І етапу Х  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ці дні були організовані відповідні заходи:

- виставка творів Т. Шевченка;

- виставка малюнків до творів Т.Г. Шевченка;

- літературна вікторина;

- перегляд документального фільму «Розповіді про Т. Шевченка»;

- організовані у шкільній бібліотеках виставки "Світова велич Шевченка".

22 жовтня 2019 року проведено І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (написання конкурсних робіт), в якому взяли участь 217 учнів 5-11 класів ЗЗСО Канівського району.

За результатами журі було визначено переможців, які взяли участь у ІІ етапі Конкурсу.

9 листопада 2019 року на базі Степанецького ліцею був проведений ІІ етап Конкурсу, в якому взяли участь 28 учнів 5 - 11 класів ЗЗСО Канівського району.

Найкращі результати за підсумками ІІ етапу  Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка показали учні Степанецького  ліцею та Хмільнянського НВК - Ткаченко Олександр, Зацепіна Марія та були рекомендовані для участі в ІІІ етапі.

Вся проведена робота, результати І та ІІ етапу висвітлені на сайтах громад, сайтах відділу освіти, сайтах навчальних закладів та робочих сторінках фейсбуку.