A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Степанецька громада
Черкаська область, Канівський район

ПІДСУМКИ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ЯЦИКА

Дата: 19.11.2019 14:22
Кількість переглядів: 946

На виконання спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Литвинецької сільської ради від 30.10.2019 року №37-О/155 «Про проведення   Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика у 2019-2020 навчальному році», з метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу, 08 листопада 2019 року у ЗЗСО Канівського району був проведений I (шкільний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів (далі – Конкурс) в якому взяли участь 653 учні.

       У рамках свята було організовано та проведено наступні заходи:

  • тематична лінійка «Плекаймо рідне слово» для учнів 5-11класів;
  • фотоколаж «Трагічний календар української мови» та фотоколаж висловів відомих людей про українську мову;
  • мовний КВК між учнями 5-х класів;
  • мовний квест для учнів початкової школи;
  • перегляд презентації «Історія української писемності» та документального фільму «9 листопада - День української писемності та мови».

         За результатами журі було визначено переможців, які взяли участь у ІІ етапі Конкурсу.

 

16 листопада 2019 року на базі Степанецького ліцею був проведений ІІ етап Конкурсу, в якому взяли участь 48 учнів 3 - 11 класів ЗЗСО Канівського району.

 Найкращі результати за підсумками ІІ етапу Конкурсу показали такі учні та були рекомендовані для участі в ІІІ етапі:

 

 

 

3 клас

І місце- Тутаров Ростислав, Ліплявський НВК

ІІ місце -Дорошенко Дмитро,  Степанецький ліцей

ІІІ місце -Юрченко Сніжана,  Малоржавецька гімназія

4 клас

І місце -Назаренко Анастасія, Степанецький ліцей

ІІ місце - Пономаренко Анастасія, Козарівська початкова школа

ІІІ місце- Чаруха Дарія, Ліплявський НВК

5 клас

І місце -Слюсар Вікторія, Ліплявський НВК

ІІ місце- Гончарук Мирослава, Конончанська гімназія

ІІІ місце- Мокрієнко Юлія, Степанецький ліцей

6 клас

І місце- Позднякова Марина, Хмільнянський НВК

ІІ місце-Риженко Софія, Мартинівський НВК,

ІІ місце - Хворостин Анна, Ліплявський НВК

ІІІ місце- Омельян Діана,  Хмільнянський НВК

7 клас

І місце - Свєчкарьова Дар'я, Степанецький ліцей

ІІ місце- Воропай Владислава, Келебердянський НВК

ІІІ місце- Сиволожська Анастасія, Бобрицький НВК

8 клас

І місце- Степанець Каріна, Степанецький ліцей

ІІ місце- Чернюк Катерина,  Мартинівський НВК

ІІ місце- Кисільова Анастасія, Степанецький ліцей

ІІІ місце- Білан Валентина, Бобрицький НВК

9 клас

І місце-  Зацепіна Юлія, Хмільнянський НВК

ІІ місце- Зінченко Зоряна, Хмільнянський НВК

ІІІ місце- Голєва Аліна, Мартинівський НВК

10 клас

І місце- Ткаченко Олександр, Степанецький ліцей

ІІ місце- Бурчило Вікторія, Мартивський НВК

11 клас

І місце- Коптіла Валерія, Келебердянський НВК

ІІ місце- Дрогомерицька Анастасія , Ліплявський НВК

ІІІ місце- Мяловська Олеся, Потапцівський НВК

Вся проведена робота, результати І та ІІ етапу висвітлені на сайтах громад, сайтах відділу освіти, сайтах навчальних закладів та робочих сторінках фейсбуку.

                                                                   

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь