У МАРТИНІВЦІ ВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 15.11.2019 15:41

14 листопада  відсвяткувала свій ювілей жителька Мартинівського старостинського округу – Царенко  Ганна  Терентіївна. 80 років – це важлива дата.  Ганна  Терентіївна  народилася  в с. Беркозівка . Закінчила  10  класів   та  продовжила  навчання  в  Чигиринському  сільськогосподарському  технікумі де   отримала  спеціальність  бухгалтера.  Розпочала  свою  трудову  діяльність в місцевому  колгоспі  по спеціальності, продовжила  свою  трудову діяльність  вже  в селі Мартинівка  в  Канівському  відділенні автоколони 17151, працювала на автозаправці, була  диспетчером аж  до виходу  на заслужений  відпочинок. Зустрівши   місцевого  жителя Царенка  Олександра , побралася із ним. Згодом  народилося  двоє  синів  Микола  та  Анатолій, на разі  Ганна Терентіївна має трьох  внуків  та  одного  правнука.  На даний час Ганна Терентіївна  проживає одиноко, але її часто   навідують  сини.

В цей святковий день іменинницю провідала в.о.  старости  Алла Бусля та привітала жінку із таким хорошим святом і залишили на згадку добрі слова та теплий подарунок.