Хороший ювілей у працьовитої людини

Дата: 12.11.2019 15:22

12 листопада 2019 року відзначила  своє вісімдесятиліття жителька селища Копіювате  Копіюватського старостинського округу Устинова Лідія Василівна, яка народилася в селі Сніжки Ставищанського району Київської області  .  Після закінчення 7 класів місцевої школи   пішла навчатися до Звенигородського сільськогосподарського технікуму.  По його закінченню з 1958 року працювала в Північноказахстанській області агрономом. В 1969 році Лідія Василівна переїхала  в селище Копіювате, де проживає разом із сім’єю.  Протягом своєї трудової діяльності працювала в Копіюватському відділенні радгоспу Мартинівського цукрового комбінату бригадиром, потім обліковцем на фермі, а до виходу на пенсію - бухгалтером. Сім’я Устинових   має трьох дітей:  двох синів та дочку. Після смерті чоловіка разом із нею спільно проживають та допомагають їй дочка та внук.

В такий святковий день від імені сільського голови Олександра Яременка, виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанецької сільської ради поважну ювілярку завітав привітати і в.о. Копіюватського старостинського округу Володимир Загородній. Він побажав Лідії Василівні щастя, здоров’я та благополуччя, а на згадку залишив хороший подарунок.