ФК «Росава» вкотре змагалась за кубок Процика

Дата: 12.11.2019 11:48

10.11.2019 року в місті Корсунь-Шевченківський відбулась гра з футболу  на кубок Процика Валерія Романовича.

Пам’ятна гра на Кубок Процика пройшла вже втретє на цьому полі з метою вшанування пам`яті цієї світлої людини.

Перед матчем капітани команд поклали квіти до могили, віддали шану хвилиною мовчання.

Валерій Романович був душею своєї футбольної команди, яка утворилась, завдяки його лідерським здібностям. В свій час він був головою Федерації футболу Корсунь-Шевченківського району. З його легкої руки і збудовано цей чудовий стадіон у місті Корсунь-Шевченківський з штучним покриттям, який відповідає всім вимогам федерації футболу України та всім стандартам  міжнародної організації ФІФА.

У цьому році за кубок змагалися дві команди: ветерани м. Корсунь та команда ветеранів із Степанець.

Перемога та кубок цього року залишилися у господарів поля -  5:4.

Тож, степанчани привезли додому кубок і пам’ятну грамоту за ІІ місце.

На цю легендарну зустріч було запрошено багато гостей  і всіх бажаючих вболівальників.

По закінченню урочистої частини з нагоди відкриття турніру, та самої гри, всі учасники мали змогу покуштувати смачну кашу та запашну наваристу юшку.