З МЕТОЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОРІГ ГРОМАДИ, СТЕПАНЕЦЬКА ОТГ ПРОВЕЛА ВАГОВИЙ КОНТРОЛЬ ТРАНЗИТНОГО ТРАНСПОРТУ

Дата: 09.11.2019 19:54

Степанецька громада приділяє значну увагу ремонту доріг, які проходять через населені пункти ОТГ.

У вересні 2019 року завершилися роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 240702 Павлівка – Беркозівка – Мартинівка км 3+750 – км 6+250, Канівський район, Черкаська область, вартість яких склала 4990 тис. грн.

З метою збереження автомобільних доріг загального користування, запобігання та недопущення їх руйнування, ефективного використання бюджетних коштів, за ініціативи виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області та численних звернень небайдужих жителів громади у вересні та жовтні поточного року працівниками управління Укртрансбезпеки у Черкаській області проведені рейдові перевірки із здійсненням вагового контролю на дорозі загального користування місцевого значення О 240702 Павлівка – Беркозівка – Мартинівка.

Значна кількість великовагових (великогабаритних) транспортних засобів за зовнішніми ознаками експлуатуються з перевищенням нормативних навантажень, що призводить до руйнування дорожнього полотна.

За результатами перевірки були складені відповідні документи, після розгляду яких, винні будуть притягнуті до відповідальності.