Вітаємо наших ювілярів

Дата: 07.11.2019 10:28

Минули, наче мить, десятки літ,

Вони — як дощик по тоненькій шибці,

Вони — як ніжний яблуневий цвіт,

Вони — як тонкі струни в першій скрипці,

Тож хай той цвіт повік не обліта,

Нехай струна співає, а не рветься,

Хай доля не скупиться на літа,

Хай Божа благодать панує в серці.

Нехай життя квітує буйним цвітом,

І день народження приходить знов і знов,

А доля хай дарує з кожним роком,

Міцне здоров’я, щастя і любов!

Так склалося, що дві творчі особистості Степанецької громади народилися із різницею в один день і двадцять років. Свій ювілейний День народження відзначили завідувач сільського клубу села Степанці Микола Андрійович Вергелес – 5 листопада 70 років та директор будинку культури села Степанці Алла Василівна Козак – 6 листопада 50 років.

Серед світлих миттєвостей життя день ювілейної дати для кожної людини вирізняється приємним усвідомленням творчих здобутків, прагненням нового і незвіданого, а тим паче, в людей, життя яких напряму пов’язане із творчістю.

З теплими словами вітання до ювілярів звернулися сільський голова Олександр Яременко, депутати сільської ради та члени виконавчого комітету, привітали іменинників подарунками, квітами та вітальними листівками.

Весь колектив сільської ради приєднується до привітань, щиро вітає та дякує ювілярам за активну громадянську позицію, великий внесок у розвиток культурного життя нашої громади, адже, найвищі людські закони записані в кожного в серці, і завжди одним із найголовніших має бути – вірність обраній справі, своїй країні, своїй родині, любові до рідної землі.

Всі ці якості мають в своєму серці наші ювіляри, вони завжди підставлять своє плече допомоги, розрадять і підтримають.

Цих людей поважають всі, хто працював поруч із ними та під їхнім керівництвом, і часто пригадують ті часи, коли їхні творчі колективи були і є в числі кращих у нашому районі.

Їм притаманні мудрість, розсудливість, толерантність, а їхній професіоналізм та активна життєва позиція здобули заслужений авторитет і повагу у нашій громаді.

Тож, бажаємо нашим дорогим ювілярам невичерпної енергії творення. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії всеосяжних перспектив. Нехай Божа ласка щодень супроводжує їх, додає оптимізму та сили духу. Бажаємо здоров'я, добра на довгі літа, блискучих ідей, чудернацького настрою.