Соціальних працівників вітали із професійним святом

Дата: 03.11.2019 17:28

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди прийдешнього свята у п’ятницю, 1 листопада у в залі засідань будинку рад відбулися урочистості.

Працівників соціальної сфери із професійним святом вітали Дурицький Анатолій – заступник голови районної ради державної адміністрації, Зоць Микола – голова районної ради, Вовчинська Наталія – секретар Степанецької сільської ради ОТГ, Геращенко Сергій – голова Ліплявської ОТГ, Штефан Олена – голова Бобрицької ОТГ, Чупилка Іван – голова Межиріцької ОТГ, Погрібна Галина – голова Литвинецької ОТГ, Фесенко Микола – голова громадської організації «Рідна Черкащина».

У своїх вітаннях виступаючі подякували працівникам управління соціального захисту населення, центру зайнятості, управління Пенсійного фонду, центру соціальних служб, відділення соціального страхування, служби у справах дітей м. Канів за роботу. Побажали присутнім міцного здоров’я, успіхів та здобутків у їх нелегкій справі.

Від Президії Федерації профспілок Черкаської області, від Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, від Канівської районної ради та від виконкомів сільських рад ОТГ кращих соціальних працівників було нагороджено грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, реалізацію державної політики у сфері надання соціальних послуг та з нагоди професійного свята.

Учасники місцевого творчого колективу подарували працівникам свої музичні подарунки.