У ПАВЛІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 05.11.2019 17:14

2 листопада в селі Павлівка урочисто підбили підсумки святкувань Днів села по громаді. З нагоди свята у сільському клубі відбувся концерт, на який прийшли майже всі жителі сіл Павлівка та Новоукраїнка та гості із інших населених пунктів Степанецької громади.

Відкрила урочистості, присвячені Дню села, секретар Степанецької сільської ради ОТГ Наталія Вовчинська, яка подякувала організаторам свята за привітну атмосферу, висловила слова вдячності всім хто бере активну участь у повсякденному житті села та побажала миру, терпіння, здоров’я, добра і благополуччя.

Директор ТОВ «МИР-СЕМ» Валентина Балинська продовжила вітальну частину промовою та врученням подарунків жителям села. Від імені керівництва громади виконуючий обов’язки старости  Павлівського старостинського округу Леонід Дука вручив подарунки найактивнішим жителям Павлівки.

Місцевий аматорський колектив, під керівництвом Тетяни Яременко, та їхні колеги із Горобіївського округу – фольклорний ансамбль «Горлиця»  подарували присутнім яскраву концертну програму із піснями, запальними танцями та дотепним гумором.

По закінченню святкування на всіх, як завжди, чекала смачна козацька каша, гарний настрій та приємні враження.