ЗІГРІТІ ДОБРОМ ЛІТА

Дата: 29.10.2019 15:34

28 жовтня цього року свій 85-й день народження святкувала жителька села Степанці Ольга Михайлівна Сахно. Проста, добра жінка, свою трудову діяльність ювілярка присвятила роботі в рідному колгоспі. Так склалося,  що доля не подарувала їй своїх діток, але жінка ділила свою нерозтрачену ніжність сусідськім дітям, любила їх, як рідних. А на сьогоднішній день, коли жінка залишилася сама, сусіди повертають їй всю любов, яку вона дарувала їм не шкодуючи. Тож старість Ольги Михайлівни зігріта турботою добрих людей. Тетяна Йосипівна Ляшок стала для іменинниці і дочкою, і подругою, і нянею, адже жінка вже не справляється сама, майже не ходить, тож без сторонньої допомоги не може ніяк.

А підбадьорити ювілярку в її такий святковий день від імені сільського голови Олександра Яременка завітали представники Степанецької ОТГ: секретар сільської ради Наталія Вовчинська та начальник відділу ЖКГ та благоустрою Петро Добровольський. Гості привітали жінку хорошими словами та подарували їй подарунок на згадку.