ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ

Дата: 25.10.2019 14:44

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, влади і громадськості.

З метою підтримання належних умов у закладах освіти Степанецької громади з місцевого бюджету щороку виділяються чималі кошти.

Наразі завершився комплекс ремонтних робіт в ЗДО «БІЛОЧКА».

Завдяки Степанецькому сільському комунальному підприємству «Благоустрій»було облаштовано територію навколо дитячого садочка та встановлено нову огорожу.

Працівники КП «СТЕП-АГРОБУД» на чолі зі Степанцем Володимиром – майстром будівельно-оздоблювальних робіт,провели реконструкцію опалювальної системи та заміну вхідних дверей.

Створені комфортні умови для перебування дітей в садочку сприятимуть їх творчому, естетичному та психологічному розвитку.