День маркетолога

Дата: 25.10.2019 09:00

25 жовтня в Україні відзначають День маркетолога. Неофіційний, правда, але від цього не менш важливий. Маркетологи — стратеги й тактики продажів. Завдяки їм плаття, про яке ми мріяли, ганяється за нами по всіх сайтах, навіть після покупки. Якби не маркетологи, ми б не знали, що робити під час паузи, де знайти райську насолоду, що купила б ваша киця, що найкраще для чоловіків та хто конектін піпл.

Якщо говорити серйозніше, то маркетологи вивчають смаки та переваги споживачів й просувають товари на ринку. Від їхнього професіоналізму залежить успіх будь-якого бізнесу.

У День маркетолога бажаємо, щоб усі були в захваті від них, адже вони цього варті!