ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 24.10.2019 12:43

Під головуванням сільського голови Олександра Яременка 23 жовтня 2019 року в адмінприміщенніCтепанецької сільської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ.

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили дванадцять питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади, а зокрема:

про виконання плану комплексних заходів та стан готовності установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року;

про передачу безкоштовно дров установам та організаціям громади для опалення приміщень в осінньо-зимовий період;

про затвердження тарифів за одну годину роботи технічних засобів та механізмів, про встановлення тарифу на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) в населених пунктах громади для всіх категорій споживачів на 2020 рік та інші.

На засіданні були присутні 18 членів виконавчого комітету.Члени виконкому заслухали звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту Тетяни Дорошенко та бухгалтера КЗ «Центр культури та дозвілля Степанецької ОТГ» Світлани Лапуренко про готовність закладів освіти та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 навчального року. У своїх виступах доповідачі зазначили, що всі заклади закінчують підготовку до опалювального сезону: на завершальному етапі процедури закупівлі палива та ремонтних робіт.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.