В МАРТИНІВЦІ НА ПОКРОВУ ВІТАЛИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 16.10.2019 17:30

11 жовтня у с. Мартинівка відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.У заході взяли участь ветерани та учасники бойових дій АТО, що проживають на території Степанецької ОТГ.

Керівництво громади та громадськість поклали квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків з нагоди Дня захисника України. Хвилиною мовчання згадали героїв воєн та поруч з ними невмирущий подвиг наших сучасників.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України до присутніх звернулись заступник сільського голови Павло Зоренко, ветеран АТО, капітан збройних сил України Микола Порожній та виконуюча обов’язки старости Мартинівського старостинського округу Алла Бусля.

Після офіційних привітань відбулася святкова концертна програма. Ветеранів та учасників бойових дій АТОвідзначили подарунками і подякували їм за відвагу, мужність і спокійне небо над головами.