ХІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

Дата: 30.09.2019 20:12

26-27 вересня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбувся XI Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій.

Для педагогічної спільноти підготували Наукові студії:

– «Особистісно-професійне самовдосконалення суб’єктів педагогічної діяльності засобами самопізнання», наукова студія Черкашиної Т. В. (м. Черкаси);

– «Психолого-педагогічний супровід морального виховання дошкільників», науково-методична студія Лохвицької Л.В. та Михайленко О. В. (м. Переяслав-Хмельницький);

– «Візуальна медіа-грамотність: українське кіно», майстер-клас Волошенюк О. В. (м. Київ).

Ольга Вікторівна Головко,заступник директора з навчально-виховної роботи,відвідавши фестиваль ознайомилася з сучасними підходами до впровадження педагогічних інновацій, які майстерно презентувалися досвідченими науковцями, вчителями  з освітніх закладів Волинської, Луганської, Житомирської, Дніпропетровської,  Донецької, Київської, Сумської, Полтавської, Рівненської, Черкаської, Чернівецької, Миколаївської, Хмельницької  областей, міст Києва та  Переяслав-Хмельницького за номінаціями:

–  «Інновації у сфері дошкільної освіти»;

–  «Сучасна інклюзивна освіта»;

–  «Інновації в управлінні закладами освіти та неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника»;

–   «Інновації у діяльності закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти»;

–   «Інформаційно-комунікаційні технології як ресурс підвищення якості сучасної освіти».

Також, вразив MIND-тренінг під час якого учасники відпрацьовували нові форми спонукання та мотивації до самоаналізу й пошуку шляхів як змінити себе та протистояти проблемам, які виникають.

Тренінг провели спеціалісти із mind-освіти Міжнародного інституту розвитку інтелекту ІМЕІ: Аліна Ткаченко, Есфірь Дубчак, Ганна Купрійчук, Владилена Борисенкова.