ПЕРЕМОЖЦІ ВІДБІРКОВИХ ТУРІВ «НАУКОВОЇ ЛІГИ», ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК ЕКСКУРСІЮ У МЕЖИГІР’Я

Дата: 25.09.2019 15:08

Серед 50-ти  хлопців та дівчат з Черкаської та Київської областей, що стали переможцями відбіркових турів «Наукової ліги», були і учні Мартинівського НВК, які здійснили неймовірно цікаву екскурсію в колишньою резиденцією експрезидента Віктора Януковича. Ця подорож стала подарунком для тих школярів, хто став найкмітливішим з-поміж 300 учасників.

Діти побували в зоокуточку, пройшлися мальовничими галявинами, роздивилися будиночки та славнозвісний особняк «Хонка», заглянули в президентську лазню та побачили той самий золотий батон.

Школярі вдячні Благодійному фонду «Урожай-громаді» за організацію цієї неймовірної поїздки та постійну підтримку.

Захопливі погляди, усмішки, селфі та море позитиву наповнили день!