Екскурсія першачків до пожежної частини м. Канів

Дата: 25.09.2019 13:14

Дуже важливо на сьогодні приділяти увагу підготовці школярів до самостійного життя у світі. Тож,  після візиту працівників Канівського районного відділу ДСНС України в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»,  першокласники  Степанецького ліцею здійснили візит до Канівського районного відділення Управління ДСНС України в Черкаській області. Допитливих малюків цікавило все: від серйозних, великих пожежних машин до вірного чотирилапого друга пожежників. Вогнеборці розповідали дітям як не допустити пожежі вдома та навчали правилам поведінки у разі її виникнення, показали всі свої обладунки та спецтехніку. Діти були у захваті від всього побаченого та почутого.

На згадку про цікаву зустріч діти зробили багато спільних фото зі своїми новими друзями і пообіцяли ніколи не потрапляти в халепи.