Доки пам’ятаємо – живемо

Дата: 25.09.2019 11:36

Біля села Литвинець, що на Канівщині, 24 вересня цього року близько сотні ветеранів повітряно – десантних військ  зустрілися заради збереження історії славетного роду військ – тут пройшов пам’ятний захід «Доки пам’ятаємо – живемо» знагоди відзначення 76-ї річниці Дніпровської повітряно-десантної операції.
        Організатором заходу виступив актив громадської організації «Канівський союз ВДВ».

Максим Власенко, Анастасія Чабан, Артем Риженко, Даша Яременко, Андрій Шашук, Олександр Ткаченко, Вікторія Лагодіч та Віталій Руденко - учні 11 класу Степанецького ліцею разом зі своїми педагогами-наставниками  та команда учнів  Мартинівського НВК в складі: Ніколаєв Данііл, Кардаш Тарас, Скоробагатий Іван, Корольчук Олег, Кучман Євген, Богдан Антон, Сімйонова Тетяна, Котляр Яна, Мозгова Анжела, Рябошабка Валентин, Царенко Богдан, Голєва Аліна, Гаряча Ольга, Оберемок Вікторія взяли участь у  цьому заході. Учасники змагалися в різного роду естафетах та конкурсах, таких як:  військово-спортивна естафета , конкурс на кращу солдатську кашу , конкурс «Рятівник»  та інші.   Скоробогатий Іван учень 10 класу, став найкращим спортсменом заходу, а всі присутні зачаровано слухали пісню «Десант ти наша гордість», у виконанні Сімйонової Тетяни. Учні Степанецької громади провели час у цікавому спілкуванні із ветеранами та своїми ровесниками. Та головне, що діти продовжують традиції наших прадідів, пам’ятають своїх героїв та виховують в своїх серцях патріотичний дух і любов до своєї рідної землі.