Рятувальники та поліцейські навчають дітей правилам безпеки

Дата: 18.09.2019 12:32

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Тож, 16 вересня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» працівники Канівського районного відділу ДСНС України спільно з представниками Національної поліції провели навчально-виховну бесіду з учнями Степанецького ліцею.
Під час заходів вогнеборці розповідали дітям як не допустити пожежі вдома та навчали правилам поведінки у разі її виникнення. Колеги-поліцейські у свою чергу розповіли про відповідальність за пустощі з вогнем та чим можуть обернутися такі ігри для батьків палія.
Окрім цього рятувальники акцентували увагу школярів на правилах поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
На згадку про цікаву зустріч діти зробили багато спільних фото з гостями і пообіцяли ніколи не потрапляти в халепи.

З посиланням на офіційний сайт Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області.