ЗУПИНКА-ПИСАНКА

Дата: 06.09.2019 21:45

Ще донедавна зупинка громадського транспорту в селі Дарівка була в аварійному стані. А нині - це справжнє диво, невеличка історія «розказана» фарбами та натхненням…

Ідея оновити зупинку належить місцевим жителям Степанець Владиславі Сергіївні, студентці Канівського коледжу культури і мистецтв та її матері Степанець Олені Миколаївні. Перетворення звичайнісінької зупинки у «писану красуню» відбувалося у літній час, протягом двох місяців. Майстрині використали близько 25 літрів акрилової фарби та 3 літри лаку.

Тепер справа за працівниками СКП «Благоустрій», які завершать відновлення зупинки, встановивши нові лави.

В планах керівництва громади підтримати ідею, започатковану родиною Степанців та в на найближчій час організувати роботи по ремонту та облаштуванню в національному стилі всіх зупинок громадського транспорту Степанецької громади.

Бажаємо нашим художницям міцного здоров’я, творчих звершень, сімейного благополуччя, звичайного жіночого щастя та мирного неба.