ДИКИХ ТВАРИН НА ЧЕРКАЩИНІ ВАКЦИНУВАТИМУТЬ ВІД СКАЗУ, РОЗКИДАЮЧИ ПРИНАДИ ІЗ ЛІТАКА

Дата: 04.09.2019 11:03

У вересні - жовтні цього року на території Черкаської області стартує осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Принади з вакциною розповсюджуватимуться за допомогою авіатранспорту над лісовими та польовими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області звертаються до жителів та гостей регіону з проханням:

- при виявленні принад не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому;

- застерегти дітей, що у разі виявлення принад з вакциною гратись ними заборонено;

- не розламувати та не розбивати виявлені принади з вакциною.

Імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу проводитиметься відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних заразних хвороб тварин на 2019 рік.

Із посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області.