ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 09.08.2019 16:45

«ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН території в межах населеного пункту селище Степанецьке, Канівський район, Черкаська область, вулиця Київська, 173

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року, Степанецька сільська рада об'єднаної територіальної громади Черкаської області інформує про початок процедури розгляду проекту Детального Плану території в межах населеного пункту селище Степанецьке, Канівський район, Черкаська область, вулиця Київська, 173  під об’єктом нерухомого майна нежитлової споруди (їдальня).

Проект зазначеної містобудівної документації розроблявся з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки в межах населеного пункту селище Степанецьке, Канівський район, Черкаська область, вулиця Київська, 173

під об’єктом нерухомого майна нежитлової споруди (їдальня).

Проект виконано з врахуванням  вимог:

• Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
  • Закону України «Про архітектурну діяльність»;
  • ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»;
  • ДБН В.1.1-7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва»;
  • ДСП № 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів».

Детальний план території після його затвердження стає основним документом, згідно якого повинно можливо здійснювати капітальне будівництво, реконструкцію,  благоустрій та інженерне облаштування даної території.

Детальний план території в межах населеного пункту селище Степанецьке, Канівський район, Черкаська область, вулиця Київська, 173 складено із графічних і текстових матеріалів.

В текстових матеріалах визначаються загальні вимоги до забудови, благоустрою та озеленення території; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж та споруд; транспортного обслуговування; містобудівні умови та обмеження.

До графічних матеріалів входить:

Ситуаційний план. Схема розташування в планувальній структурі с-ще Степанецьке,.Фотофіксація.

Опорний план,план існуючого використання території.

Проектний план ,  схема планувальних обмежень, план червоних ліній, схема організації руху транспорту та пішоходів М:1500.

Проект детального плану в межах населеного пункту селище Степанецьке, Канівський район, Черкаська область, вулиця Київська, 173   розроблений Комунальним проектно-виробничим архітектурно-планувальним підприємством «Облархбюро» Черкаської обласної ради на підставі рішення сесії Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області від 30.05.2018 № 14-15/VIII " Про розроблення детального плану території". Замовник містобудівної документації - Виконавчий комітет Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Техніко-економічні показники

Найменування

Один. виміру

Площа ділянки

0,1951

Площа забудови ділянки

Відсоток забудови ділянки

35

Площа покриття

Відсоток покриття

34

Площа озеленення

Відсоток озеленення

31

Фінансування робіт здійснювалося за кошти третіх осіб (власників нерухомого майна).

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту містобудівної документації можна ознайомитись :

- на паперових носіях :

- в Степанецькій сільській раді за адресою: вул. Лісна, 4, с.Степанці, Канівського району, Черкаської області, 19013;

- на електронних носіях:  на сайті Степанецької сільської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту подаються в місячний термін з 09.08.2019 р. до 09.09.2019 р. за адресою: вул. Лісна,  4, с. Степанці, Канівського району, Черкаської області, 19013 на ім’я сільського голови у   письмовому  вигляді  із зазначенням прізвища,  ім'я  та  по  батькові,  місця  проживання,   особистим підписом  і  повинні  містити  обґрунтування  з  урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - сільський голова Яременко Олександр Іванович.

Пропозиції будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою КМУ №555 від 25.05.2011 року.

Пропозиції, подані після встановленого строку , залишаються без розгляду.