У ПОЛСТВИНСЬКОМУ ОКРУЗІ НА ДЕНЬ СЕЛА ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Дата: 21.08.2019 06:54

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості.

18серпня територіальна громада сіл М. Ржавець та Полствин відсвяткувала своє свято, на яке зібралися люди різних життєвих уподобань та різних професій, але всіх їх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.

Відкрила захід господиня Полствинського старостинського округу Оксана Савенко. Процвітання та добробуту побажав у своєму зверненні до присутніх сільський головаОлександр Яременко.

Розпочалося свято з урочистого відкриття дитячого майданчика для наймолодших жителів громади, придбаного та встановленого за кошти бюджету Степанецької ОТГ (54865,00 грн). Концертну програму прикрасили милозвучними музичними вітаннями жіночий аматорський колектив «Росавчанка» та дитячий ансамбль. Провели безпрограшну лотерею. В ході святкування Дня села ніхто не залишився без уваги, згадали про найстарших та найменших жителів округу, тих, хто прожив найдовше у шлюбі, подаючи приклад вірності і терпіння молодому поколінню, і тих, кому Господь подарував багато діток, і найкращих, найстаранніших господинь, і найдосвідченіших працівників медицини, освіти, зв’язку, благоустрою, соціальної сфери та інших.

Упродовж декількох годин лунали пісні, вірші та музика. Селяни ж висловлювали вдячність за влаштоване свято, насолоджувалася концертом, смакували духмяну кашу з м’ясом. Усі мешканці Полствинського старостинського округу та гості заходу отримали безліч позитивних вражень.