ХОРОШІ СЛОВА ДЛЯ ХОРОШОЇ ЛЮДИНИ

Дата: 12.08.2019 10:44

10 серпня 2019 року відсвяткував свій 80- річний ювілей житель села Копіювата - Порядченко Анатолій  Іванович, який  народився та  проживає в цьому селі. Після закінчення школи навчався в Черкаському технікумі електрифікації. Всю свою трудову діяльність посвятив Копіюватському відділенню Мартинівського цукрокомбінату, де аж до виходу на пенсію в 1999 році, пропрацював на  посаді інженера-електрика. В даний час проживає в селі разом із дружиною - пенсіонеркою  Ніною Іванівною,   має дочку та внука які  часто провідують та допомагають своїм батькам.

Привітати ювіляра із таким чудовим святом завітали представники Степанецької ОТГ та від імені сільського голови Олександра Івановича Яременка подарували Анатолію Івановичу щирі слова, ніжні квіти та подарунок на згадку про цей чудовий день.