ТРЕНІНГ- НАВЧАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 09.08.2019 13:55

В рамках спільної ініціативи МХП «Добробут громади»  та Степанецької ОТГ, 7 серпня цього року в селі Мартинівка, відбувся семінар-навчання по напрямку «Медична реформа в ОТГ – як здійснити медичну реформу в ОТГ», для працівників медичної сфери,завідуючих ФАПами та лікарів, які працюють на території Степанецької ОТГ. На зустрічі були присутні виконуючі обов’язки старост всіх старостинських округів громади та представники виконавчого комітету. В ході семінару-навчання тренер Олена Хитрова – асоційований партнер юридичної компанії ILF, керівник практики медицини та фармації IOK ILF, адвокат, експерт Харківської Експертної Групи підтримки медичної реформи, співавтор ключових нормативних актів щодо реформування первинної ланки «Організація надання первинної медичної допомоги на рівні територіальної громади» розкрила питання про статуси ФАПів, статуси сільських лікарів, електронні медичні карти, відносини з національною службою здоров’я, все що зазнало змін та вимагає кваліфікованої юридичної допомоги.

Учасники заходу отримали для себе багато корисної інформації та  вдячні організаторам за таку змістовну зустріч.