Свято обжинків зустріли піснями, танцями і гарним врожаєм

Дата: 07.08.2019 12:32

Обжинки – традиційний спосіб вшанування праці хліборобів. Старовинний звичай проводити так звані «обжинки» за повір'ями забезпечував майбутній багатий урожай. Ці традиції збереглися і понині.

Так, 3 серпня 2019 року в с. Павлівка відзначили головне літнє хліборобське свято, на якому підвели підсумки роботи аграріїв ТОВ «Мир-Сем».На святкування запрошено гостей, які вітали усіх тих, хто доклав зусиль для вирощення урожаю.

В даних урочистих заходах взяли участь Валентина Іванівна Балинська, директор ТОВ «Мир – Сем», Вишневецький Володимир Михайлович та Ясінський Генадій Васильович - засновники сільськогосподарського товариства, представники органів місцевого самоврядування Степанецької ОТГ, виконуючий обов’язки старости Павлівського старостинського округу Леонід Миколайович Дука.

Керівники підприємства та гості свята щиро подякували хліборобам за їхню нелегку працю та побажали їм подальших трудових звершень.