«Кіборги» - переможці

Дата: 01.08.2019 10:06

З 10 по 15 липня в с.Липа Витвицької ОТГ, що на Івано-Франківщині, відбувся Всеукраїнський національно-патріотичний, військово-спортивний вишкіл «НЕСКОРЕНІ». Другий рік поспіль його організовує громадська організація "Сонячна Січ"", за фінансового сприяння Міністерства молоді та спорту України, Відділу національно-патріотичного виховання.

Учасниками заходу стала молодь з 14 областей України, віком від 14 до 18 років.

Черкаську  область представляли  учні Степанецького ліцею Власенко Максим, Яременко Дарина,Ткаченко Олександр,Чабан Анастасія,  Риженко  Артем та вчитель- наставник Яременко Ю.В.

Учасники вишколу мали змогу почути історії визвольної боротьби українського народу, а також отримати навички і позмагатись у військово-тактичній підготовці , домедичній допомозі, у ножовому та рукопашному боях, стрільбі з гвинтівки та лука, смузі перешкод, тереновій грі, лазертагу, конкурсі патріотичної пісні та потренуватись в стилі кросфіт.

Один день вишколу зайняла мандрівка шляхами бойової слави ОУН-УПА, бункера «Роберта» та цвинтаря школи старшин «Олені» і підкорення гори Яворина.

Надзвичайно приємно, що за результатами змагань  1 місце та переможний Кубок вибороли учні нашого ліцею.

Дівчата та хлопці продемонстрували гарні результати та довели: наполеглива підготовка та багатотижневі тренування не були даремні.