ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ МАРТИНІВКИ

Дата: 21.07.2019 08:07

18 липня цього року відбувся виїзний прийом громадян сільським головою Олександром Яременком в селі Мартинівка, на якому також були присутні начальник відділу земельних ресурсів Володимир Гаврищук, начальник відділу ЖКГ Петро Добровольський, директор СКП «Благоустрій» Ольга Козак та начальник відділу соціальних послуг Павло Касьяненко.

Жителями населеного пункту піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: оплата земельного податку,вирізка чагарників та їх переробка, здійснення пільгового перевезення транспортом ОТГ, встановлення додаткових сміттєвих баків та продовження укладення договорів з жителями округу на безкоштовне вивезення сміття, вжиття заходів щодо зменшення кількості борщівника, паразитуючої рослини, яка є дуже шкідливою для людей. В ході проведення прийому керівництвом громади та відповідними службами були проаналізовані питання, порушені громадянами. Частина із них вирішена в ході прийому, решту детально обговорено для вирішення в подальшому.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі запитання.