ЮВІЛЕЙ БЕРЕГИНІ РОДУ

Дата: 17.07.2019 15:26

15 липня цього року святкувала своє 90-річчя Євдокія Семенівна Чуприна - корінна жителька села Степанці, яка проживає в цьому селі і  на даний час. Свою трудову діяльність ювілярка розпочала ще в молодому віці: була і на цілині, і в Києві, потім працювала в дитячому садочку села Степанці, а перед виходом на заслужений відпочинок  працювала в місцевому колгоспі. Доля подарувала їй хорошу доньку,  яка тепер піклується про іменинницю,  має   внучку і внука  та двох  правнучок. Рідні з великою любов’ю і повагою відносяться до своєї берегині роду  та оберігають її старість від усіляких негараздів.

З такою поважною датою привітати ювілярку завітали представники Степанецької ОТГ,  голова Канівської спілки ветеранів Віктор Дмитрович Дорошенко та  голова  спілки ветеранів села Степанці Микола Петрович Щербатюк, подарували ювілярці добрі слова, гарні квіти та  подарунки на згадку. В свої 90 років Євдокія Семенівна зустріла гостей з посмішкою та хорошим, бадьорим настроєм, побажала всім такого ж міцного здоров’я,  яке має сама та, завдяки якому, і дожила до такого зрілого віку. Приємно бачити в очах літньої жінки стільки позитиву та радості від зустрічі з гостями.