Укладання договору на вивезення сміття - обов'язок кожного

Дата: 11.07.2019 16:10

Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного проживання жителів громади. Громада - це тисячі дворів та приватних будинків, одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота, якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, злагодженої роботи комунальних служб, місцевої влади та пересічних громадян. Чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Комунальне підприємство «Благоустрій» пропонує вирішити наявні проблеми зі стихійними звалищамита зробити наші села чистішими. Послуги з вивезення побутових відходів в громаді надає СКП «Благоустрій» та нею може скористатися кожен, хто укладе договір на таке вивезення.

Звертаємось до Вас із проханням бути сумлінними жителями громади та заключили договір на вивезення побутових відходів з комунальним підприємством. Зробити це можна в старостинських округах або безпосередньо в СКП «Благоустрій».

Для укладення договорів про вивезення побутових відходів необхідний наступний перелік документів.

Для населення громади:

- паспорт громадянина України (ксерокопія);

- ідентифікаційний номер (ксерокопія).

Для юридичних та фізичних осіб-підприємців:

- паспорт громадянина України (ксерокопія);

- ідентифікаційний номер (ксерокопія);

- установчі документи.

Відповідно до положень ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов'язаний укласти договір про надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору .