ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ» СЕРЕД НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ, ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ МОЛОДІ ТА КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 24.06.2019 21:09

З метою залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, популяризації і розвитку спорту серед жителів ОТГ, визначення найкращих команд та спортсменів Степанецької громади, 21 червня  2019 року, на стадіоні с-ща Степанецьке о 9:00 годині відбулося урочисте відкриття змагань «Веселі старти», присвячених Дню Конституції та Дню молоді. Спартакіаду відкрив Степанецький сільській голова ОТГ Олександр Яременко, який привітав учасників змагань та побажав успіхів і спортивних досягнень кожному із них.

У змаганнях брали участь команди населених пунктів ОТГ, у складі  6 осіб (не залежно від статі), вік 18+.

В.о. старост та керівники відділів сформували 6 команд для участі у  цих змаганнях .

Загальне керівництво змагань здійснювалося відділом освіти, молоді та спорту Степанецької ОТГ.

Безпосереднє проведення змагань було покладено на суддівську колегію.

Головним суддею змагань був Бовшик Вадим Сергійович.

У програмі змагань «Веселі старти» були проведені такі естафети:

1.«Стрибки через скакалку»

2.«Передача м’яча »

3.«Кенгуру»

4. «Не загуби м’яча»

5.«Перенеси воду»

6.«Зайчики»

7.«Передав – сідай»

8. «Потяг»

9.«Переправа»

Всі ці види естафети були цікавими та захоплюючими, повернули учасників душею в дитинство. Всі завзято змагалися із посмішками та юнацькими вогниками в очах.

Після запеклої боротьби, було підбито підсумки та визначено призові місця.

І місце – команда відділу освіти «Адреналін»,

ІІ місце – команда виконавчого комітету «Кольори веселки»,

ІІІ місце – команда КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ» «Зозульки».

Команди-учасниці були нагороджені грамотами та заохочувальними подарунками за рахунок відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

А також, для кожної команди-учасниці, депутат Канівської районної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Микола Фесенко вручив подарункові призи від ГО «РІДНА ЧЕРКАЩИНА».

Тож всі учасники цього веселого спортивного свята залишилися в чудовому настрою та очікуванні наступних змагань.