МИ ЗАВЖДИ РАДІ ПОДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ

Дата: 21.06.2019 15:04

Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування в рамках підтримки об’єднаних громад запросив голів сільських рад Херсонської та Волинської області, які ще не створили своїх ОТГ та мають сумніви щодо переваг реформи децентралізації до нас, на Черкащину, щоб на прикладі успішних об’єднаних громад продемонструвати прогресуючий розвиток сіл.

Делегацію, у супроводі Сергія  Гончара – радника з питань децентралізації, що завітала в Степанецьку ОТГ, радо зустрів сільський голова Олександр Яременко, який провів експрес-екскурсію по громаді та поділився досвідом командної роботи.

Гостей цікавило майже все: процес формування нових громад, кадрова робота, створення комунальних підприємств, формування бюджету, залучення інвестицій, оновлення технічної бази, розвиток інфраструктури громади, алгоритм написання проектів, участі у конкурсах та грантах, співпраця з  «U-LEAD з Європою»  та багато іншого.

Гості були дуже вдячні господарю за змістовну розповідь, цінні поради та теплий прийом.