АМАТОРИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ ВІДВІДАЛИ СВЯТО ПІСНІ НА КИЇВЩИНІ

Дата: 20.06.2019 22:38

15 червня цього року в селі Іванівка Богуславського району Київської області відбувся районний фестиваль української , народної пісні «Хай ллється пісня солов’їна».

Цьогоріч конкурс-фестиваль  вкотре відвідали  представники Степанецької ОТГ:  аматорський ансамбль «Роси» Будинку культури села Степанці, та  вперше  взяв участь у вокально-інструментальний ансамбль «Веселі гармоністи» Будинку культури села Беркозівка в складі: Григорія Пасічного, Віктора Коваленка, Володимира Чорноуса із своїм маленьким, але дуже завзятим онучком – Віктором Куценко.

Як завжди, фестиваль залишив по собі гарні спогади у всіх учасників, а особливо у місцевих жителів , які  радо зустрічали  гостей з різних  куточків України.