«ЛІКАР ДЛЯ СЕЛА» У СТЕПАНЦЯХ

Дата: 20.06.2019 15:37

За ініціативи та фінансової підтримки ПрАТ «Миронівська птахофабрика», що входить до Групи МХП, на Канівщині реалізується проект «Лікар для села», партнером якого виступає медичний центр із Черкас "Лікар Здоров'я".

19 червня цього року в амбулаторії с. Степанці пройшов перший прийом населення громади у лікарів, які долучилися до цього проекту.

Аби презентувати проект, цього дня у Степанці завітали директор підприємства Ольга Форостяна та громадський діяч Ірина Ванникова. На їх думку, така ідея  залучення медиків обласного рівня у село буде надзвичайно корисною для людей та допоможе подбати про їх здоров'я.

Прийшовши до місцевої амбулаторії, люди мали можливість обстежитись у профільних спеціалістів:

1) Консультативний прийом лікаря-кардіолога,

2) Консультативний прийом лікаря-гінеколога + цитологічне обстеження,

3) Комплексне обстеження УЗД (щитоподібна залоза, молочна залоза, органи черевної порожнини, нирки, органи малого тазу)

4) Біохімічний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.

В рамках проекту, тепер один раз на місяць і надалі будуть проводитись виїзні консультації Черкаського центру сімейної медицини «Лікар Здоров’я».