ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ З ФУТБОЛУ 2019 РОКУ РОЗПОЧАВСЯ!

Дата: 12.06.2019 23:42

За ініціативи сільського голови Степанецької ОТГ- Олександра Івановича Яременка, підтримки депутатів Степанецької сільської ради ОТГ, організаційного комітету Відділу освіти, молоді та спорту Степанецької ОТГ і ФК "Росава", стартував перший  Відкритий Чемпіонат Степанецької ОТГ з футболу 2019 року, в якому беруть участь 5 аматорських команд:  ФК "Росава" с. Степанці,  ФК "Дніпро" м. Канів, ФК "Родень" м. Канів", команда Ліплявської ОТГ,  команда  "МАК-1920" с. Маслівка.

Наразі відбувся І-й тур Чемпіонату, в якому зустрілися ФК" Родень" &  "МАК-1920" (5:1) та ФК"Росава" &  ФК"Дніпро"(7:0).

Чемпіонат буде проходити в 2 кола, на футбольних полях м. Канева, с. Степанці та с. Маслівка.

Дякуємо всім, хто долучився до участі у Чемпіонаті.