НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР, В РАМКАХ ПРОЕКТУ "ДОБРОБУТ ГРОМАД"

Дата: 11.06.2019 22:56

10 червня 2019 року в будинку культури села Степанці відбувся навчально-практичний семінар, в рамках проекту «Добробут громад», за підтримки Агроіндустріального холдингу МХП, в якому взяли участь працівники апарату  сільської ради, в. о. старост сіл, що входять до складу Степанецької ОТГ, керівники СКП «Благоустрій» та  КЗ «Центр культури та дозвілля» .

Метою цього проекту  є формування у керівництва адміністративного корпусу ОТГ можливих сценаріїв розвитку територіальних громад, розуміння існуючих ризиків, інструментів впливу на розвиток регіону, зайнятість та добробут населення, вміння бачити існуючі ресурси.

Проводили семінар голова правління ГО «Громадський центр «Еталон» Леся Аронець та кандидат економічних наук, доцент Університету короля Данила Олена Зварич, яка провела практичне заняття «Що таке інвестиція та з чим її їдять…».