ДОЗВІЛЛЯ З КОРИСТЮ ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата: 10.06.2019 09:38

3 червня 2019 року розпочато роботу пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням для дітей 1-10 класів з дворазовим харчуванням. Робота з дітьми триватиме аж до 21 червня 2019 року. Мережа пришкільних відпочинкових таборів включає в себе:

Беркозівська гімназія - 1(1-9 класи)

Малоржавецька гімназія - 1(1-9 класи)

Мартинівський НВК -  1 ( 1-10 класи)

Степанецький ліцей - 1 ( 1-10 класи)

В програмі таборів планується організувати дітям ряд цікавих екскурсій, походів, створити належні умови для охорони життя і здоров’я дітей та забезпечити якісне харчування, змістовне дозвілля дітей, фізкультурно-спортивну та культурно-екскурсійну роботу денного відпочинку також роботу гуртків та об’єднань за інтересами.

Особлива увага буде звернена на організацію повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей та дітей із сімей, які перебувають у складних сімейних обставинах, схильних до правопорушень, дітей, батьки яких є учасниками операції об’єднаних сил (АТО) на сході країни, талановитих та обдарованих дітей.

Організатори будуть спрямовувати свої зусилля на пропаганду здорового способу життя, залучати дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом.