Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами

Дата: 06.06.2019 16:31

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо, Вас,  що наше підприємство в період з 06.06. 2019 року по 13. 06. 2019 року  на  полях ,  що розташовані на території Литвинецької, Яблунівської, Степанецької, с/р  проводитиме діяльність із застосування Дублон, Пріма, Пік на посівах кукурудзи (гербіциди від бур’янів), Хармоні, Флейм, Базагран Віволт на посівах сої (гербіциди від бур’янів), із застосуванням Брейк, Кораген, на посівах сої (Кораген є безпечними для бджіл, Брейк строк дії токсичності якого складають – 96) обробіток посівів сої інсектицидами буде проводитись лише у вечірній та нічний час із застосуванням Колосаль, Скаба на посівах озимої пшениці (обробіток від хвороб колосу)

В разі наявності зареєстрованих на території сільради суб’єктів бджільництва, просимо повідомити їх про небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце.