УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 06.06.2019 12:04

Шановні громадяни, жителі Степанецької сільської ради об`єднаної територіальної громади!

Степанецька сільська рада об’єднаної територіальної громади Черкаської області інформує, що згідно п.287.2, ст. 287 Податкового кодексу України, (далі ПКУ), необхідно до 1 серпня провести сплату земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб за 2019 рік.

Відповідно до п.126.1 ст.126 ПКУ у разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов`язання (крім випадків, передбачених п.126.2 ст.126 ПКУ) протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу.

Також повідомляємо, що сплата земельного податку проводиться через банківські установи та сервіси, а також у відділеннях Укрпошти.

Платежі приймаються  у відділеннях Укрпошти на території Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади:

• с. Степанці - вівторок, четвер, п’ятниця з 09:00 до  13:00 год.
  • с. Мартинівка -  вівторок, четвер з 08:00 до 14:00 год, п’ятниця з 08:00 до 14:00 год.
  • с. Полствин - у вівторок та п’ятницю з 09:00 до 12:00 год.

Вдячні Вам, шановні мешканці громади, за розуміння та вчасно сплачені податки!