«ЗДОРОВ’Я КОЖНОГО – ЗДОРОВА КРАЇНА»

Дата: 05.06.2019 15:43

Так можна назвати соціальний проект по наближенню медичних послуг до сільських жителів «ЗДОРОВ’Я КОЖНОГО – ЗДОРОВА КРАЇНА» який ініціювала БО БФ «Урожай громаді» за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП.

Днями мобільна стоматологічна амбулаторія завітала в Полствинський старостинський округ, де буде надавати місцевим жителям всі необхідні послуги протягом 2-3 тижнів.

Такий проект покращить наближення медичних послуг до жителів сіл і селяни зможуть безкоштовно отримати професійну консультацію та необхідні послуги провідних лікарів-стоматологів Черкаської обласної поліклініки.

Як висловився пересічний житель села Полствин «…така турбота про здоров’я людей, та ще саме для нас, сільських пенсіонерів, це як дар божий. Безпосередньо у своєму селі я отримав медичні послуги за якими мені потрібно було б їхати в Канів або Черкаси. Та і невідомо, чи змогли б більшість із нас пенсіонерів, у цей скрутний час подолати такий шлях. Дай Бог здоров’я усім ініціаторам і організаторам цього проекту…»

Сільськи жителі цінять і доброзичливо сприймають саме такі проекти, які наближають медичні послуги до людей.