ЗДОРОВІ ЛЮДИ – ЗДОРОВА ГРОМАДА

Дата: 28.05.2019 12:16

Однією із складових політики соціально орієнтованої громади є турбота про здоров'я і добробут її жителів.

Вже в котре за останні два місяці в селах Канівщини, зокрема і в старостинських округах Степанецької ОТГ, за ініціативи ВАННИКОВОЇ Ірини при підтримці ТОВ «НВФ «Урожай» МХП (директор Олександр Воскобойнік) та БФ «Урожай громаді» (директор Тетяна Волочай) проводять прийом, медичний огляд та консультацію високопрофесійні лікарі кардіологи з Черкаського обласного кардіоцентру. Тож, жителі найвіддаленіших сіл громади: Горобіївка, Копіювата, Полствин та Попівка мали змогу пройти медогляд і отримати професійні консультації від лікаря кардіолога безпосередньо у своєму селі, у своєму фельдшерському пункті.

В реаліях сьогодення, мешканці віддалених населених пунктів мусять долати десятки кілометрів, щоб пройти обстеження, чи отримати профільні медичні послуги, тому такі проекти дійсно важливі для села.

Соціальні проекти наближення медичних послуг безпосередньо до людей, які живуть в сільській місцевості, заслуговують на увагу і повагу до ініціаторів і виконавців. Жителі цих сіл висловлюють щиру вдячність усім, хто впроваджує в життя такі проекти. Особлива подяка ініціатору підтримки закладів охорони здоров’я на селі - Ірині Ванниковій, яка не тільки піклується про здоров’я селян, а і часто відвідує сільські амбулаторії та ФАПи, надаючи посильну допомогу сільським медикам в забезпеченні обладнанням закладів охорони здоров’я.