Вітаємо переможців обласного фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини-2019»

Дата: 24.05.2019 06:46

Номінація : Театральні колективи, театри ляльок

ІІ місце

Театральний гурток "Оберіг" Беркозівської гімназії- філії комунального закладу «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти» Художні керівники Назаренко Л. О., Пасічна Н. О.

Номінація : Духові оркестри

ІІІ місце

Духовий оркестр комунального  закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» на базі  комунального закладу "Мартинівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний  заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Художній керівник  Царенко С.А.

Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення.