Заключний матч Чемпіонту Черкаської області з футболу серед юнацьких та дитячих команд

Дата: 24.05.2019 06:40

22 травня 2019 року  на стадіоні «Маракана» с.Степанці відбувся останній заключний матч Чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнацьких та  дитячих команд сезону 2018-2019 років, затвердженого Комітетом дитячо-юнацького футболу  Федерацією футболу Черкаської області .

Команда юнаків 2004-2005 років народження КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» у складі: Бедловський Володимир, Бедловський Олег, Кикоть Антон, Кардаш Тарас, Крученя Андрій, Лунін Максим, Майборода Микола, Мандзик Ярослав, Ніколаєв Данііл, Перепилиця Максим, Писаренко Олександр, Прохоров Сергій, Ромашко Микола, Хрипко Іван, Шармар Назар, Яхонов Нікіта, Яцун Владислав, Шабратько Денис, Яценко Назар, Скочінський Владислав, Ярмоленко Микола, Пустовий Віктор, Горовенко Дмитро, Макаренко Роман, Назаренко Іван взяли участь у 7 іграх цього сезону. Учасники команди отримали велике задоволення від турніру, кожен показав свої сили та вміння гри у футбол. Тренер команди Бовшик Вадим Сергійович.

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» пишається своїми вихованцями та керівником спортивного гуртка. Бовшик В.С. не тільки професійно виконує свої обов’язки, а й знає, як знайти підхід до кожної дитини.

КЗПО «ЦДЮТ» створює потужний фундамент для здоров'я і всебічного розвитку дитини, прояви лідерства, навчання комунікації та усвідомлення своїх переваг – головних навичок і здібностей, які необхідні для успішного та активного життя.

Дякуємо всім хто долучався до організації турнірів.