У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ОТГ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 09.05.2019 21:04

9 травня у кожному населеному пункті Степанецької громади відбулися мітинги-реквієми на честь Днів пам’яті та примирення.

Місцевий священник на початку мітингу у с. Степанці прочитав молитву за душі людей, що полягли у Другій світовій війні. Потім сільський голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко привітав всіх із світлим святом Перемоги, наголосивши про те, що ми повинні розуміти і пам’ятати історію, пам’ятати про полеглих, скалічених людей, які заради добра, заради своїх рідних і близьких воювали за краще майбутнє. А напередодні свята, працівники Степанецької сільської ради завітали до ветеранів з подарунками. Адже, ветерани, які бачили Другу світову війну, — це безмежне джерело мудрості і досвіду. Смуток від спогадів про пережиті роки війни в їхніх очах переплітається із радістю, що люди пам’ятають про історію та їх героїчний подвиг!

Тож, на їхню честь звучало сьогодні багато теплих слів, виступив місцевий колектив художньої самодіяльності та учні Степанецького ліцею, які підготували концертну програму зі зворушливими фронтовими піснями.

Також діти та дорослі, разом із Олександром Івановичем, поклали квіти до пам’ятника, вшанувавши світлу пам’ять про тих, хто не дожив до цієї щасливої миті.

Все далі й далі відходять в історію ті буремні роки. Все менше й менше залишається ветеранів та учасників тих страшних подій. Але ми не маємо права забувати їхній подвиг. Ми довічно зобов'язані дякувати і молитися за всіх, хто боронив наш спокій , нашу землю, нашу країну раніше, і за тих, хто сьогодні відстоює нашу незалежність. Дякуємо! Хай береже Вас Господь Бог!