В Мартинівці заклали сквер «Дружби»

Дата: 26.04.2019 06:23

25 квітня в.о. старости Мартинівського старостинського округу Бусля Алла Василівна, голова громадської організації «Молода Черкащина» та координатор проекту Майстерня сільських ініціатив Вікторія Феофілова спільно з учнями Степанецької ОТГ заклали сквер «Дружби».

Сквер має форму кола, яке розділене на 17 рівних частин та символізує рівність сіл в Степанецькій ОТГ. По периметру кола буде висаджено 16 дерев та 1 по центру, що уособлюють 17 населених пунктів, які увійшли до складу Степанецької ОТГ. Сьогодні учнями Степанецької ОТГ висаджено перші 7 садженців червонолистого дуба, що символізували села з яких вони приїхали: Степанці, селище Степанецьке, Мартинівка, Копіювата, селище Копіювате, Дарівка та Беркозівка. Найблищим часом сквер буде досаджено представниками інших сіл. Сквер «Дружби» гармонійно доповнить парк сімейного дозвілля «Арт-Простір» та, маємо надію, буде затишним куточком, де можна відпочити. Учні КЗ «Мартинівський НВК», учасники програми неформальної освіти «Майстерня сільських ініціатив» планують встановити тут лавки, зробити доріжки, щоб в тіні червонолистого дуба можна було присісти, наприклад, почитати книгу, або просто перепочити!