ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО ВІДВІДАВ ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

Дата: 24.04.2019 21:49

24 квітня в Комунальному навчальному закладі "Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т. Г. Швченка Черкаської обласної ради" розпочався Форум громадських ініціатив, на якому обговорювали синергію зусиль влади, бізнесу та ОТГ для створення кращих умов для розвитку територіальних громад. Сільський голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко теж відвідав цей форум.

Після урочистого відкриття цього заходу гімном з привітальним словом до присутніх звернулися директор ТОВ "Урожай" Олександр Анатолійович Воскобойнік та директор ТОВ "АгроРось" Петро Петрович Євич. Потім завідуюча кафедри суспільного розвитку Національної академії державного управління при Президентові України Лілія Василівна Гонюкова презентувала перспективи розвитку реформ децентралізації в Україні та основні проблеми, які можуть виникнути під час утворення об'єднаних територіальних громад.

На порядку денному розглядалися такі питання:

• стан і перспективи розвитку децентралізації Черкаської області, соціально-економічні показники розвитку;

•ефективність реалізації секторальної децентралізації - якість послуг в регіонах;

• партнерство бізнесу та ОТГ: нові можливості для розвитку місцевого самоврядування;

• робота БФ в розвитку ОТГ.