Вітаємо переможців обласного конкурсу «Збережемо першоцвіти»

Дата: 02.04.2019 06:04

Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти» проводиться з метою збереження та охорони ранньоквітучих рослин, формування у підростаючого покоління відповідального ставлення до природи, активізації пізнавальної, творчої, просвітницької діяльності учнівської молоді.

Відповідно до наказу Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»

№1 від 25.03.2019 року перемогу у конкурсі здобули:

І МІСЦЕ

Палій Юлія, вихованка гуртка «Природолюби», керівник Чорноіван Оксана Іванівна.

ІІ МІСЦЕ

Чередник Катерина, вихованка гуртка «Флористика і живопис», керівник  Власюк Тетяна Володимирівна.

ІІІ МІСЦЕ

Лись Альона, вихованка екологічного гуртка, керівник Коваленко Людмила Олександрівна.

Перебийніс Тарас, вихованець гуртка «Умілі руки», керівник Перебийніс Вікторія Вікторівна.

При виконанні робіт учасники  дотримувались умов та завдань конкурсу. Показали майстерність, гармонію та цілісність композицій, вміння бачити, передавати сюжет, виявили охайність та старанність.

Бажаємо усім учасникам конкурсу творчих успіхів та висловлюю подяку за активну участь!