Учні двох освітніх закладів Степанецької ОТГ представили сільському голові ідеї для поліпшення життя у власних селах.

Дата: 18.03.2019 14:41

Нещодавно у селі Свидівок пройшов перший етап програми Майстерня сільських ініціатив - «Майстерні дій», у якому взяли участь діти із 2-х сіл нашої громади: с. Мартинівки та с. Степанці. Завдяки цьому семінару наша молодь дізналася про усі складові успішної громади та сформулювала ідеї, які можна буде реалізувати у своїй громаді, базуючись на потреби жителів. Тепер наші учні втілюють напрацювання в конкретні проекти, які будуть корисними для всіх жителів громади. Тож, днями молодь нашої громади представила сільському голові ідеї для поліпшення життя у власних селах. Учні Степанецького ліцею підготувати  такі проекти розвитку села: « Алея щастя» та «Створення центру дозвілля(Молодіжний хаб)» та презентували  їх Олександру Яременку та заступнику голови Юлії  Мітакі .

Учні мали змогу поділитися своїм баченням розвитку свого села та поставити Олександру Івановичу запитання щодо втілення своїх проектів в реальність. Учні Мартинівського НВК займаються реалізацією таких проектів: "Облаштування паркової зони для сімейного відпочинку АРТ-ПРОСТІР", "Організації сортування побутових відходів" та довгостроковий ЕКО проект "1000 дерев Мартинівці". Школярі поділились цікавими ідеями змін із в.о. старости Мартинівського старостинського округу Буслею Аллою Василівною та директором комунального підприємства "СТЕП-АГРОБУД" Падалкою Віктором Антоновичем. Запропоновані проекти отримали підтримку голови ОТГ Яремека Олександра Івановича.

Отже розпочинаємо втілювати проекти та чекаємо на підтримку громади!