День працівників податкової та митної справи України

Дата: 18.03.2019 06:35

Враховуючи значну роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності і цілісності податкової та митної політики держави Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 554/2013 встановлено професійне свято «День працівника податкової та митної справи України», яке тепер відзначається щорічно 18-го березня.

Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.

Роль цієї служби у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від їхнього вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань України в цілому.

Сумлінна праця працівників податкової служби сприятиме утвердженню доброчесного і  неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету цієї почесної професії.