І знову на Канівщині - перший етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

Дата: 08.03.2019 08:51

«Завжди й усюди — безпеці бути!!!» - це гасло І етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, яке проходило 5 березня в селі Ліплявому, на сцені Ліплявського будинку культури. Фестиваль проводиться з метою:
 -навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях;
 -формування у дітей поваги до професії пожежного;
 -залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби;
 -розвиток та прояв особистих творчих здібностей дітей та підлітків.
      Продемонструвати своє бачення проблем пожежної та техногенної безпеки прибуло 5 команд:  команда «Рятівники» - Степанецького ліцею, в складі:  Шармара Івана, Власенка Максима, Ткаченка Олександра, Яременко Дарини, Лагодіч Вікторії та
Анастасия Чабан; представники Мартинівського навчально-виховного комплексу «Пульс життя», команда в складі: Геращенка Костянтина, Царенка Богдана, Ніколаєва Данііла, Сімйонової Тетяни, Котляр Яни та Підгайної Юлії;  вихованці Келебердянського НВК - команда «За і Проти»; команда Ліплявського НВК та учні  Беркозівської філії Степанецького ліцею.

Кожна з команд-учасниць, відповідно до Положення, повинна була оригінально, під музику та з почуттям гумору, розповісти про головні правила безпеки, довести, що вони актуальні для кожного. Юні пожежники продемонстрували не тільки свою творчу майстерність, а й практичні навички - випробували свої сили в 4 конкурсах .

Жюрі оцінювало такі етапи конкурсу:
1. Візитка команди
2. Домашнє завдання
3. Одягання бойового одягу на швидкість
4. Відеоролик ( висвітлення теми протипожежної безпеки, просвітницька робота команди, щодо дій в надзвичайних ситуаціях)
      Перемогу здобула команда Степанецького ліцею.
ІІ місце - Мартинівський НВК
ІІІ місце - Калебердянський НВК
І
V місце - Ліплявський НВК
V місце - Беркозівська філія Степанецького ліцеюВсеукраїнський

Вітаємо наших переможців, бажаємо успіхів у наступних етапах змагання.